Megan Thee Stallion

Järgmiseks Megan Thee Stallion singliks oli 10.mail ilmunud "BOA".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 26.05.2022 - 10:33
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 10.05.2024 - 08:17
Välismaine artist, Sooloartist, Rap & Hip-Hop

Kolmekordne Grammy-võitja Megan Thee Stallion jõudis Ameerika suurele hiphopiskeenele 2019. aastal.

Texase räppar pälvis esmakordselt tähelepanu, kui tema freestylingu videod said 2013. aastal populaarseks sotsiaalmeedia platvormidel nagu Instagram. Aprillis 2016 avaldas Megan Thee Stallion esimese singli "Like a Stallion", millele järgnesid SoundCloudis mixtape’d "Rich Ratchet" (2016) ja "Megan Mix" (2017).

Septembris 2017 avaldas Megan Thee Stallion EP "Make It Hot", millelt singel "Last Week in HTx" kogus YouTube’s mitmeid miljoneid vaatamisi. 2018. aasta juunis ilmus Texase 1501 Certified Entertainment alt 10-e looga EP "Tina Snow". 22. jaanuaril 2019 ilmus siit EP-lt singel "Big Ole Freak" koos muusikavideoga.

17.mail 2019 ilmus 14 looga mixtape "Fever", mis jõudis nädalaga Billboard 200 plaadiedetabelis 10ndale kohale. Singliteks olid "Sex Talk", "Realer" ning "Cash Shit" (featuring DaBaby). 9.augustil 2019 andsid Megan Thee Stallion, Nicki Minaj ja Ty Dolla $ign välja singli "Hot Girl Summer". Loo video on hedonistlik unenägu, kus Megan on suve kuumimal basseinipeol liitunud - arvate ära - kuumade tüdrukutega. Režissöör Munachi Osegbu visuaal sisaldab koomiku Jaimesha Thomase, Rico Nasty, Ari Lennoxi ja Dreezy kameesid.

6.märtsil 2020 tuli välja üheksa looga EP "Suga", millelt ilmusid singlid "B.I.T.C.H.", "Captain Hook" ning "Savage". Viimase remiks koos Beyonce'ga oli Megani debüüt-LP esimeseks singliks ning võitis Grammy auhinna parima räpiloo kategoorias.

13.novembril 2020 ilmus 17-looline täispikk debüütalbum "Good News". Plaat jõudis Billboard 200 plaadiedetabelis teisele kohale. Plaat kinkis kuulajatele 4 singlit: "Girls in the Hood", "Body", "Don't Stop" (featuring Young Thug) ning "Cry Baby" (featuring DaBaby). Keeruline on isegi mõista, miks täpselt Megan Thee Stallioni muusika nii hästi töötab. Naeruväärselt lihtne taust ja pealtnäha üheplaaniline vokaal, aga tema muusikas on mingit badass-meelsust, mis mõjub lihtsat kuradima ehedalt ja nakkavalt.

6.augustil 2020 välja tulnud "WAP" koostöös Cardi B-ga jõudsid USA singlimüügiedetabeli tippu. Lugu "Wet Ass Pussy" räägib häbitult ja üheselt seksist kõikvõimalikes asendites ning äärmustes ning ei jäta ühtegi üksikasja vahele. Colin Tilley lavastatud tiirane "WAP" video köidab tähelepanu ajal, kui muusikavideod on meediumina oma erilisuse kaotanud ja inimestel pole isegi kannatust neid lõpuni vaadata. End jõuliste naistekehadega pildile mängivast "WAP-ilt" on aga keeruline silmi saada.

Vahepeal on ta kõlanud teiste artistide lugudel, sealhulgas Marshmello "Bad Bitches", mis avaldati juunis, ja Lil Baby "On Me Remix" aprillis.

11.juunil 2021 ilmus Megan Thee Stallion singel "Thot Shit", mis kõlas uue loona 29.oktoobril ilmunud kogumikalbumil "Something for Thee Hotties". 21-looline plaat võttis kokku räppari senise teekonna. "Thot Shit" videos maksab Megan Thee Stallion kätte silmakirjalikule poliitikule. Aube Perrie poolt lavastatud videos jätab poliitik ühele Megani videole misogüünilise kommentaari, ehkki visuaal erutab teda. Seepeale asuvad Megan ja tema Hotties tüdrukutekamp tegudele õudusfilmi meenutavas klipis. Nad jälitavad poliitikut kõikjal: vannist kohvikuni ja ajavad teda taga suisa veokiga. Lõpuks saabub täielik kättemaks operatsioonilaual.

Megan osales 17.septembril 2021 ilmud Lil Nas X albumil loos "Dolla Sign Slime". Kaasartistina võitis ta nii 2022 aastal aasta albumi Grammy. Lisaks tuli singliga "Thot Shit" Grammy parima räpi esituse eest.

7.detsembril 2021 tulid Jimmy Fallon, Ariana Grande ja Megan Thee Stallion välja koroonaajale vastava humoorika jõululauluga "It Was A...(Masked Christmas)", mis võtab snitti eelmiste aastakümnete jõulugudest - loos kohtuvad 80-ndatele omane süntesaator ja nullindate alguse popmuusika. Loole avaldati ka video, kus näeb Fallonit, Grandet ja Stallionit talvetegevustes - lõkke ääres munalikööri joomas ja metsas suusatamas.

21.jaanuaril avaldasid Megan Thee Stallion ja Shenseea loo "Lick", mis pärit viimase 11.märtsil ilmunud albumilt "Alpha".

11.märtsil avaldasid Dua Lipa ja Megan Thee Stallion ühise singli "Sweetest Pie". Lauljate sõnul said nad "Sweetest Pie" muusikavideo loomiseks inspiratsiooni muinasjutust "Hans ja Grete". Video lavastas Dave Meyers, kes on teinud muusikavideoid ka sellistele kuulsatele artistidele, nagu näiteks Kendrick Lamar, Normani, Drake, Ariana Grande ja Taylor Swift.

22.aprillil ilmus Hot Girl Meg uus singel “Plan B”, mille produtsendiks Rob Holladay. 2.juunil avaldati muusikavideo, kus lavastajad Casey Cadwallader ja John Miserendino viivad kokku Hip-Hopi ja Prantsuse moemaja Mugler disani.

Megan Thee Stallion esines Positivus festivalil 16.juulil Riias Lucavsala saarel.

22.juulil ilmus Megan Thee Stallion ja Future ühine singel "Pressurelicious".

Megan Thee Stallion uus album "Traumanzine" ilmus 12.augustil ning sisaldas 18 lugu. Albumil teevad kaasa Key Glock, Rico Nasty, Latto, Pooh Shiesty, Jhené Aiko, Dua Lipa ja Future.

15.augustil avaldas Megan Thee Stallion loo "Her" muusikavideo, mille lavastas Colin Tilley.

Megan Thee Stallionil ilmus 6.septembril muusikavideo uuele singlile "Ungrateful", mille režissööriks on Colin Tilley. Uuel singlil räpib Key Glock.

8.septembril 2023 tulid Cardi B ja Megan Thee Stallion lagedale singliga "Bongos".

Megan Thee Stallion singel "Out Alpha The Alpha" ilmus 6.oktoobril. Lugu oli pärit A24 filmist "Dicks: The Musical".

3.novembril avaldas Megan Thee Stallion singli “Cobra”. See oli esimene koostöö Hot Girl Productions'iga. Loo remiksis osales metalbänd Spiritbox ning see avalikustati 9.novembril.

12.detsembril anti teada, et Warner Music Group ja Megan Thee Stallion on sõlminud uue lepingu.

Renee Rapp ja Megan Thee Stallion andsid 15.detsembril välja singli "Not My Fault" filmist "Mean Girls".

22.detsembril ilmus singlina Megan Thee Stallion "Pussy Don't Lie" Netflix seriaalist "Big Mouth".

Megan Thee Stallion singel "HISS" ilmus 26.jaanuaril 2024. Lahedate nimedega kaasprodutsendid on LilJuMadeDaBeat ja Bankroll Got It. Loo video avaldati samal päeval. Viie versiooniga EP tuli välja 31.jaanuaril. Lugu tõusis USA-s #1 singliks 5.veebruaril.

5.aprillil ilmus GloRilla ja Megan Thee Stallion singel "Wanna Be".

Järgmiseks Megan Thee Stallion singliks oli 10.mail ilmunud "BOA".

Faktid

Täisnimi: Megan Jovon Ruth Pete
Sündinud: 15. veebruar 1995 San Antonio, Texas
Pikkus: 1,78 m, hüüdnimi “Thee Stallion” tulenebki tema pikkusest
Haridus: Texas Southern University bakalaureusekraad tervishoiu halduse erialal (dets. 2021)
Tal on 6 koera.
Suhe: räppar Pardison Fontaine (ametlikult tehti avalikuks Instagramis 19. veebruaril 2021)

Muud huvitavat