Nädala pilt: 09.nädal 2016Telia korraldatud konkursi "Tee oma pidu" konkursi võitis Tallinna Tehnikaülikooli tudengi Erkki Kubberi esitatud peoidee. Erkki koos oma sõbra Markusega soovis unistuste peo korraldada trammis number 4, kutsudes sinna esinema oma lemmikartisti Jüri Pootsmanni. Trammikontsert toimub neljapäeval, 31. märtsil kell 12:00-12.30.

19. veebruarist 1. märtsini toimunud konkursil "Tee oma pidu" osalemiseks tuli täita ankeet Telia veebilehel, kirjeldada paari lausega oma unistuste pidu, valida ürituse peaesineja TMW artistide hulgast ja jagada vormistatud peoidee linki oma Facebooki seinal.

Tulevase unistuste peo staar Jüri Pootsmann on säärasest esinemisvõimalusest meeldivalt üllatunud: "See on juba päris suur üllatus, et me seal trammis mängima hakkame. Pole just igapäevane. Loodan, et me seal püsti püsime ja ei kuku. Loodan ka, et inimesed ei pelga ja jäävad ikka meid kuulama. Trammikontsert tundub väga lahe mõte – loodan, et seal on elektrit."

"Tee oma pidu" tõestab taaskord, et noored suudavad üllatada nii ettevõtmise korraldajaid, artiste kui ka antud juhul ühistranspordiga liiklejaid. See näitab, et konkurss on suunatud väga õigele ja innovaatilisele sihtgrupile, kelle ideede teostamine on ka korraldajatele puhas rõõm," sõnas Telia partnersuhete ja üritusturunduse juht Heddy Ring.

Äsja Eesti Laul 2016 looga "Play" võitnud Jüri Pootsmann koos oma bändiga esineb ka TMW muusikaprogrammis reedel, 1. aprillil klubis Rock Cafe Uuno Raadio poolt esitletud Tuborg Greeb Club kontsertõhtul.