Nädala pilt: 12.nädal 2021Täna avaldas uus artist YONNA oma esimese singli “Love is Enough”. YONNA nime taga peidab ennast lauljanna Johanna Eendra, kes 2019. aastal osales Eesti Laulul looga “Miks sa teed nii”. Voogedastusplatvormidel Youtube ja Spotify on sellel lool kokku üle 300 000 kuulamise. Samuti on YONNA kirjutanud laule teistele artistidele, näiteks on ta kaasautor Tanel Padari loole “Soovin head”.

“Love is Enough” on energiline ja positiivse sõnumiga pop-house lugu, mis räägib iseenda aksepteerimisest ja armastusest. YONNA on öelnud:

“Kui ma selle laulu sõnad kirjutasin, siis mul oli endal täpselt sellise sõnumiga lugu oma ellu vaja, ehk mõnes mõttes kirjutasin selle loo iseendale. “Love is Enough” on justkui mantra, mis tuletab jälle meelde, et elu koosneb tõusudest ja mõõnadest ning selle kõige keskel ei tohi ennast ära kaotada. Olles liiga enesekriitiline ja püüdes end pidevalt kellelegi tõestada, võid selle päris truu enda ära kaotada. Jäädes iseendale truuks ja ennast aksepteerides leiad need õiged inimesed enda ümber, kes armastavad sind sellisena, nagu sa oled.“