Meelelahutusfestival Õllesummer toimub Tallinna lauluväljakul 3.–6. juuliniUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 17.10.2023 - 15:07

Eesti suurim festival õllesummer tuleb viieaastase pausi järel taas tagasi ning tähistab oma 30. juubelit.

2024. aasta Õllesummeril astuvad üles suursuguse pürotehnika šõu saatel maailma tantsumuusika lipulaev Scooter, populaarne Ukraina naisartist Loboda, lätlaste au ja uhkus Brainstorm ja igihaljas soft rock’i kuningas Smokie Inglismaalt.

Välisartistide kõrval saab näha ka kodumaiseid staare eesotsas Tommy Cashi, Terminaatori, Trad Attack!’i, Smilersi, 2 Quick Starti, Koit Toome, Anne Veski, Metsatölli, Tanel Padari, Shanoni ja paljude paljude teiste armastatud artistidega.

Rõõmustada võivad ka kõik jazz-muusika palavad austajad - uus džässiala tuleb erakordselt suur ning teiste seas annab alal tuleva suve ainsa kontserdi Tallinnas 2023. aasta naisartistiks nimetatud Rita Ray.

Õllesummer kestab neli päeva ning festivalil saab olema lisaks džässlavale veel kuus lava.

1994. aastal alguse saanud festivali juures on tagasi õllesummeri idee autor Riho Rõõmus. "Olulisim on pakkuda head meelelahutust võimalikult laiale sihtrühmale ja igas vanuses külastajale", teatas ta.

Oma nõusoleku festivalil suurelt osaleda on juba andnud Eesti juhtivad õlletootjad Saku ja A Le Coq ning kange alkoholi lipulaev Liviko. Läbirääkimisi on alustatud paljude kaubitsejatega ning erilahenduste ja alade planeerimine käib. Meelelahutusprogrammi esimesed suurnimed saavad teatavaks veel selle aasta detsembris.

18. oktoobri kell 10:00 tulevad Piletilevis müüki 5000 erihinnaga sünnipäeva piletit. Esimesed 5000 nelja päeva passi hinnaga 30 eurot ja ühe päeva pilet hinnaga 15 eurot.