10 suurimat viga, mida inimesed kasiinodes teevadPostituse lisaja:
Magnus - magnus@allstarz.ee 11.11.2022 - 00:00

Enamik inimesi, kes kasiinosid külastavad, teevad mingisuguse vea, mis maksab neile raha. Siin on 10 suurimat viga, mida inimesed kasiinodes teevad ja kuidas neid vältida.

1. Ei koosta oma kasiinokülastuse jaoks eelarvet
Üks esimesi vigu, mida inimesed teevad, on oma kasiinokülastuse eelarve koostamata jätmine. See toob kaasa ülekulu ja võib jätta teile kopsakaid kahjusid. Enne kasiinosse minekut määrake eelarve, kui palju raha võite endale lubada kaotada. Kui olete oma piiri saavutanud, lõpetage mängimine ja nautige oma ülejäänud aega kasiinos.

2. Mängud, millest sa aru ei saa
Teine viga, mida inimesed teevad, on mängida mänge, millest nad aru ei saa. Tavaliselt juhtub see keerukamate mängudega nagu pokker või blackjack. Kui te ei tea, kuidas mängu mängida, võtke aega reeglite õppimiseks enne, kui hakkate sellele raha panustama. Viimane asi mida sa tahad teha on teha kulukaid vigu, sest sa ei teadnud, mida teed.

3. Kasiinopettuste alla sattumine
Kahjuks on kasiinomaailmas palju pettusi. Alates võltsitud mängudest kuni võltsitud boonusteni – on palju võimalusi, kuidas petturid üritavad pahaaimamatuid ohvreid ära kasutada. Olge valvel kõige osas, mis tundub liiga hea, et tõsi olla. Juhul kui miski kõlab liiga hästi, et tõsi olla, siis tõenäoliselt see nii ongi. Eestis saab tutvuda seaduslike hasartmängukorraldajatega siin.

4. Oma kaotuste tagaajamine
Üks suurimaid vigu, mida te saate teha, on oma kaotuste jahtimine. See tähendab, et jätkate hasartmänge ka pärast raha kaotamist, lootes selle tagasi võita. Sageli põhjustab see veelgi suuremaid kaotusi. Juhul kui teil on kaotuste seeria, tehke paus ja tulge mõni päev tagasi.

5. Hetkesse takerdumine
Lihtne on võidurõõmusse sattuda ja lõpuks mängida rohkem raha, kui plaanisite. See on viga, mis võib teile palju raha maksma minna. Hasartmänge mängides on oluline olla tasane ja oma eelarvest kinni pidada.

6. Liiga palju alkoholi joomist
Alkohol ja hasartmängud ei sobi kokku. Alkoholi joomine võib teie otsustusvõimet halvendada ja viia kulukate otsusteni. Juhul kui kavatsete kasiinos olles alkoholi tarvitama hakata, tehke seda mõõdukalt. Samamoodi on hea pidada piiri, et mitte sattuda sõltlaseks.

7. Liiga kaua mängimine
Teine viga, mida inimesed teevad, on liiga kaua mängimine. See võib põhjustada väsimust, mis võib põhjustada hasartmängude mängimisel vigu. Kui tunnete end väsinuna, tehke paus ja tulge hiljem tagasi, kui olete puhanud.

8. Emotsionaalselt kiindumine oma võitudega
Oluline on meeles pidada, et kasiinos võidetud raha ei kuulu teile enne, kui olete raha välja võtnud. Emotsionaalne kiindumine oma võitudesse võib kaasa tuua halbu otsuseid, näiteks hasartmängude jätkamise isegi siis, kui olete kaotusteseerias. Kui võidad, võta raha ja kõnni minema.

9. Ei tee pause
Hasartmängud võivad olla koormavad nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Pauside võtmine aitab teil püsida värske ja keskendununa, et saaksite hasartmängude ajal teha paremaid otsuseid. Tõuse üles ja jaluta ringi või tee uinakut, kui vaja. Seadistage endale lihtsalt äratus, et te ei jätaks oma kohta laua või masina taga maha.

10. Ei lõbutse
Kasiinosse mineku mõte on lõbutseda. Kui te ei naudi ennast, pole hasartmängudel mõtet. Vali endale need kasiinod, kus sa tunned ennast hästi. Oluline on teada oma piire ja mängida ainult rahaga, mille kaotamist võite endale lubada. Kui olete lõbutsemise lõpetanud, võtke raha välja ja lahkuge.

Photo by Aidan Howe on Unsplash