Lõhnad koostöös tähtedega



Postituse lisaja:
Magnus - magnus@allstarz.ee 16.02.2023 - 00:00

Lõhnade maailm on värvikirev ning parfüümid on väga pika ajalooga. Lõhnad on ühed vägevaimad aistingud meie elus ning võivad ellu kutsuda ammu ununenud mäletsusi, inimesi või kohti. Kui oleme ümbritsetud headest lõhnadest, on parem ka meie enesetunne ning mõni ammuununenud mälestuse meenumine võib meie suule naeratuse tuua ning seest soojaks teha. Tänapäeval on lihtne enda elu meeldivate lõhnadega sisustada, kuid üks vägevamaid mälu ergutajaid on muidugi parfüümid.

Tähtedega koostöös valminud parfüümid
Et parfüümidel nii suur mõju on, teavad ka maailmakuulsad staarid. Me elame lõhnade keskel ning nende valik on külluslik ning ka tuntud nimed on tahtnud oma sõpradele ja fännidele pakkuda unustamatut lõhnaelamust. Muidugi teame tuntud moeloojaid nagu Karl Lagerfeld või Tom Ford, kes lisaks rõivastele on hakanud tootma ka oma parfüüme. Kuid seda teed pole läinud ainult moeloojad, oma parfüümid on välja andnud ka mitmed muut tähed. Tuntud on näiteks Ariana Grande parfüüm ning oma lõhnu on välja andnud veel tuntud muusikuid nagu Katy Perry, Britney Spears, Cristina Aguilera, moeikoon Paris Hilton, näitleja Sarah Jessica Parker ning näiteks ka jalkatähed David Beckham ning Cristiano Ronaldo. Lõhnu on palju ning nende kuulsuste pakutavate lõhnade seast leiate palju imelisi ja meeldejäävaid lõhnu.

Lõhnad naistele
Parfüümid ja naised on kokku käinud juba iidsetest aegadest peale. Kõige populaarsemad on muidugi erinevad lille- ja puuviljalõhnad, kuid miks mitte ka tummisemad õlibaasi valminud parfüümid juba iidsest Egiptusest. Tänapäeval on lisandunud niipalju lõhnanüansse ja valikuid, et valik võib silme eest kirjuks võtta, kuid üldiselt teame, mis lõhnad meile kõige rohkem meeldivad ning on isegi lehti, kus saab noodi põhjal oma lemmik lõhna leida. Parfüümid naistele on suurepärane idee kingituseks, jõulukuuse alla panekuks või lihtsalt enda rõõmustamiseks pärast pikka projekti või saavutatud eesmärke. Lõhnamaailm on kustumatu ja ere ning täis mälestusi, emotsioone ning kõige erinevamaid lõhnanüansse. Muidugi pakuvad rohkelt parfüüme ka meie kuulsuste tootesarjad.

Parfüümid meestele
Meeste parfüüme seostatakse enamasti selliste lõhnadega nagu nahk, erinevad puidud, näiteks leedri- või sandlipuu, milles on veidi suitsusust ning tummisust. Meeste parfüümide valikust leiate rohkelt lõhnu nii moeloojatelt kui kuulsustelt ning on garanteeritud, et igaühele leidub oma, kas vaatate seda siis kingina oma lähedasele või otsite iseendale mõnd meeldivat kingitust. Aeg, kus parfüümid olid mõeldud vaid naistele, on ammu möödas ning igal endast lugupidaval meesterahval on varuks mõni rabav lõhn, mis teeb olu meeldivaks nii endale kui teistele teie ümber. Olgu selleks rabavaks noodiks siis suitsune tammevaadi hõng või sandlipuu mõnus puidune lõhn.

Avasta lõhnad
Me elame privilegeeritud ajal, kus valikut on rikkalikult. Mis iganes teile meeldib – lilled, puuviljad, puidused toonid, suitsused lisandid või ehk hoopis mõnus magus-mõrkjas mandel või müstiline merevaik, on aeg leida oma vanad lemmikud või avastada uued ja üllatavad lõhnakombinatsioonid, mis meid justkui kõrgustesse kannaks.

Photo by cottonbro studio on Pexels