Nädala pilt: 19.nädal 202213.mail avalikustunud EDM lugu “Light Me Up” on sündinud Carol Suurevälja ja Not Overi (Aleksandr Antonovi) esimese koostööna. Värske singel on saanud heakskiitu ja positiivset tagasisidet juba enne loo avalikustamist. Carol on olnud alati väga avatud erinevatele muusikastiilidele ja kontseptsioonidele. Tegemist on neiu esimese EDM stiilis singliga ning mõlemad osapooled tunnevad, et käesolev ühisprojekt ei jää kindlasti ainsaks.

Reeglina kirjutab Carol oma lugudele ise sõnad. Ka käesoleva singli puhul on sõnad Caroli ja Not Overi ühistöö. Värske muusikapala kannab endaga edasi kustumatuid emotsioone kirest ja ihast. Loole on loodud efektne muusikavideo, kus lisaks Carolile astuvad üles kaks noort tantsijannat (Lisandra Kuuste ja Kätlin Kasemets). Muusikavideo valmis koostöös Korstenfilmsiga (Kaur Kasemaa, Marten Heinmets, Markus Lattikas). Muusikavideo projekti ja kontseptsiooni autoriks on Caroli mänedžer - Merilin Jõnts (MERI).

Kuula tulist singlit suurimatel muusika platvormidel ning kindlasti ära jää ilma muusikavideost:Profesionaalse fotomaterjali autoriks on Veronika Tjuleneva)