Nädala pilt: 40.nädal 20226. oktoobril kell 22 andis Alika Milova välja oma kolmanda singli “C’est la vie”. Muusikavideo valmistasid Shurik Zubra ja Rustam Subrakov ning see on filmitud sügisestel Tallinna tänavatel. Muusika poole pealt tegi kaasa Soome produtsent Elijas Hjelm ning sõnu aitas kirjutada Põhja Korea 5Miinusest koos Kadri-Ann Mägiga.

Alika sõnul räägib laul n-ö enda maailmas olemises. "Kuidas ma näen oma silmadega seda maailma, neid inimesi ja kuidas ma tunnen ennast. Iga inimene näeb seda maailma omamoodi ja iga inimene on eriline. Mina näen seda nii ... Ei tohi unustada, kes sa oled ja kust sa tuled."

Laulja sõnul polnud esialgu plaanis loo refrääni prantsuskeelsena kirjutada, aga see juhtus kui ta asus guugeldama ilusaid prantsuskeelseid sõnu. Sealt tulid välja näiteks sellised sõnad nagu “bisous” (suudlused) ja “bijoux” (ehted), mis kenasti ka riimuvad ja neid otsustas Alikas laulus kasutada. Kuna ansambli kitarrist Markus on õppinud Tallinna Prantsuse Lütseumis, vaatas tema lauluteksti ka üle.