Nädala pilt: 11.nädal 2017Depeche Mode avaldas reedel 14 stuudioalbumi nimega “Spirit.” Nii kriitikud kui fännid on füüsiliselt ja digitaalselt ilmuvat uut muusikat põnevusega oodanud. ”Spirit” on saadaval 12 looga tavaversioonina. Bänd avaldab ka 28-leheküljelise eksklusiivse vaheraamatuga 2-CD Deluxe versiooni, mille sisuks erilised kujundused ja fotod ning 5 remiksiga (Depeche Mode, Matrixxman, Kurt Uenala) lisaplaat, mille koondnimetuseks "Jungle Spirit Mixes". ”Spirit” vinüülversioon ilmub kahel 180 grammisel kettal ning esitleb erilist Spirit etching tehnikat neljandal poolel.

“Spirit” on legendide esimene koostöö produtsendiga James Ford koosseisust Simian Mobile Disco (Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys). Plaadi esimene singel "Where's The Revolution" tuli välja 3.vebruaril. Uus album on juba saanud esimesi kiitvaid arvustusi, näiteks Q Magazine nimetab uut albumit “Spirit” ”läbi aastate kõige energilisemaks Depeche Mode´i albumiks.”

Depeche Mode toetab albumi ilmumist võimsa maailmatuuriga, andes võimaluse nii uutele kui kauaaegsetele fännidele kogeda koos bändiga jalustrabavat kontserdielamust. Esimene osa tuurist, “Global Spirit Tour,” on juba müügis ning bänd esineb üle Euroopa 21 riigis 34 kontserdiga enam kui 1,5-le miljonile fännile. Tuur saab avapaugu 5.mail Stockholmist.