Enesearmastuse kuninganna ja tõusev Norra superstaar Alessandra esineb 23.jaanuaril 2024 Club Hollywoodis.Uudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 18.05.2023 - 09:13

Pane end valmis võimsaks showks. Eurovisiooni finaalis Norrat esindav laulja ja laulukirjutaja astub 23.jaanuaril 2024 Club Hollywoodi lavale. 5.septembril 2002 sündinud Alessandra Watle Mele on juba vallutanud tuhandete inimeste südamed oma võimsa vokaali ja vaieldamatu säraga.

Kirglik leek muusika vastu on noore superstaari sees alati põlenud. Ta oli vaid kuueaastane, kui võitis oma esimese lauluvõistluse. Alessandra teadis kohe, et tema koht on laval ja just seal ta tunneb end kõige kodusemalt. Tema soov lugusid kirjutada ja esineda viis ta lõpuks tema teisele kodumaale - Norra.

"Ma olen muusikat alati väga erilisel viisil tunnetanud,” on Alessandra öelnud. “Helirea või konkreetse noodi peale võin nutma hakata, sest ma tunnetan seda lihtsalt nii intensiivselt! Seega panen lugusid kirjutades sinna sisse väga palju kirge ja mõtteid. Mulle meeldib ka norra ja itaalia kultuure omavahel põimida. Me vaatame elu erineva pilguga ja mulle meeldib neid kahte erinevat kultuurilist vaatenurka omavahel segada ning vaadata, kuhu see viib."

Üks Alessandra suurimaid eesmärke on levitada enesearmastusega seotud sõnumeid. See teema on talle koguni nii südamelähedane, et Alessandra arvates tuleks enesearmastust teiste õppeainete kõrval koolis õpetada.

Tema eufoorilise enesearmastuse-hümni "Queen of Kings" kirjutamine oli inspireeritud just sellest soovist: innustada teisi olema enesekindlad ning enda vastu head.

"Miks koolis enesearmastust ei õpetata?” imestab noor superstaar. “Inimesed käivad teraapias, et end armastama õppida - minu jaoks on hullumeelne, et see ei kuulu koolide õppekavadesse. Tahan selle sõnumi levitamiseks kasutada oma muusikat: armasta iseennast ja leia oma enesekindlus. Kuid tahan seda teha võimalikult lõbusal ja vaimukal moel. Loodan olla eeskuju, kes innustab teisi end armastama ja võib-olla ühel päeval aitab see kõik enesearmastusel ka koolide õppekavasse saada."

Alessandral ei läinud pärast tema debüütsingli ilmumist kaua, et norrakatele hinge pugeda. Singlit on erinevatel platvormidel kuulatud juba rohkem kui 55 miljonit korda. Laul sai veelgi populaarsemaks - nimelt läks lugu lendu ka TikTokis, kus see on pälvinud miljoneid meeldimisi ja üle 250 miljoni vaatamise.

Debüütsingli edu tegi Alessandrast superstaari, kes esines lauluga “Queen of Kings” Norra Eurovisioni kohalikus finaalis. Tema võimas vokaalne esitus, erakordne lavaolek ja vaieldamatu karisma kannavad enesekindlust ja tõelist kvaliteedi, mis on võrreldav selliste suurtegijatega nagu Lizzo ja Ariana Grande.

Alessandra on tulnud, et jääda ning ta soovib inspireerida kuulajaid igast vanusest ja soost: päästke oma sisemised kuningad ja kuningannad valla!

Piletid Alessandra 23.jaanuaril 2024 toimuvale Tallinna kontserdile Club Hollywoodis on müügil Piletilevi müügipunktides.