Legendaarne Grammy-võitjast DJ ja produtsent Roger Sanchez esineb 13.oktoobril Kultuurikatlas.Uudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 17.08.2023 - 10:54

Roger Sanchez (USA) on maailma enim hinnatud house-muusika nimede hulka kuuluv DJ, remiksija ja produtsent. Ta on neljakordne DJ Awards’i võitja kategoorias “Best House DJ” ning on saanud 8 International Dance Music Award’i nominatsiooni parima Ameerika DJ kategoorias. Samuti kuulub tema trofeede hulka muusikamaailma kõrgeim tunnustus Grammy.

Roger hakkas 1980ndatel esinema New Yorgi ööklubides ja mõned aastad hiljem juba kogu maailmas. Koos teiste New Yorgi house-DJ’de Erick Morillo, David Morales ja Danny Tenagliaga sai ta kultusnimeks klubides ja festivalidel üle maailma, eriti Hispaanias Ibiza saarel. Seal on ta säilitanud residentuuri alates 2000. aastast tänaseni olles tihe külaline tippklubides Pacha, Amnesia, Hï Ibiza jt.

Sanchez on avaldanud arvukalt hitte, mis on jõudnud kõrgetele kohtadele nii Euroopa kui USA edetabelites. Ta on loonud remikse paljudele superstaaridele, sealhulgas Diana Ross, Kylie Minogue, Daft Punk, Madonna, The Police, No Doubt ja Maroon 5. 2003. aastal võitis ta oma esimese Grammy auhinna parima remiksitud salvestuse kategoorias No Doubti loo “Hella Good” eest. Tema 2001. aastal avaldatud lugu “Another Chance” oli globaalne superhitt, mille tähesära ei ole hoolimata aastate möödumisest tuhmunud tänaseni.

Tallinnas toimuval sündmusel astuvad üles ka Janika Tenn ja Kert Klaus.

Event: https://www.facebook.com/events/7261220750560436