13. aprillil astub Tallinnas Alexela Kontserdimaja lavale legendaarne Itaalia artist ZuccheroUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 02.10.2023 - 11:41

Vanameister toob rahva ette oma ajatu klassika, mis on teinud temast rahvusvahelise muusikalise legendi ning õhtu tõotab panna kõik hingekeeled helisema.

Zuccherot on saatnud aastate jooksul märkimisväärne edu ja ta on teinud koostööd erinevate muusikahiidudega, näiteks Eric Claptoni, Miles Davise, Brian May ja Luciano Pavarottiga. Muusiku diskograafiasse kuuluvad sellised hittalbumid nagu „Oro incenso & birra“, „Miserere“, „Spirito DiVino“ ja „Black Cat“. Zucchero võimas vokaal ja hingestatud meloodiad on see, mis on teinud temast muusikamaailmas ühe ainulaadse jõu ja puudutanud muusikasõprade südameid.

2024. aastal toob Zucchero Tallinnasse oma ajatu klassika ja uusimad hitid, õhtust tõotab tulla muusikat täis õhtu, mis ületab põlvkondadevahelised piirid ja toob kokku Itaalia muusika austajad ka mujalt kui pealinnast. Zucchero „Sugar“ Fornaciari omapärane vokaal ja kütkestav Itaalia maagia loovad ainulaadse atmosfääri, millest oleks patt ilma jääda.

Zucchero esineb Tallinnas, Alexela Kontserdimajas 13. aprillil 2024. Eelmüük Live Nation kontsertklubiliikmetele juba käib. Piletimüük Piletilevi müügipunktides ja kodulehel.

18:00 Avatakse kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp