Hinnatud beatbox-artist Dub FX esineb 24. mail TallinnasUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 27.11.2023 - 15:33

24. mail esineb Noblessneri valukojas Euroopa tuuri raames maailma üks enim hinnatud beatbox-artiste Dub FX, keda saadab tema pikaaegne lavapartner Mr Woodnote.

Youtube’i superstaar Dub FX, kodanikunimega Benjamin Stanford, on üles kasvanud Melbourne’s austraalia-itaalia segaperes ning veetis seetõttu osa lapsepõlvest Itaalias. 2005. aastal alustas ta seal tänavamuusiku teed, kuid kolis mõne aja pärast Inglismaale, kus sündiski artist Dub FX.

Terve oma karjääri jooksul on Dub FX olnud äärmiselt nõutud esineja kõikjal üle planeedi nii suurtel festivalidel kui kontserdisaalides. Endiselt armastab Dub FX teha üllatusesinemisi ka tänavatel, kus kunagi tema muusikutee alguse sai. Dub FX on täiesti sõltumatu ning eelistab vältida koostööd plaadifirmade ning produtsentidega ka oma plaate müüb ta kodulehel ning esinemiste ajal.

Dub FX’i kaubamärk on luua muusikat vaid oma hääle ning looperitega. See on tõeline one man show - tänu andekusele ja perfektsele instrumentide valdamise oskusele teeb Dub FX üksi ära terve bändi töö.

Piletid: https://www.ticketer.ee/dub-fx-and-mr-woodnote-noblessner/

Lisainfo: https://www.facebook.com/events/1800278950408063