Hunt

Novembri lõpus on tulemas HUNT uus album ja uus lugu "Neoon".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Magnus - magnus@allstarz.ee 03.02.2002 - 10:55
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 28.11.2023 - 10:05
Eesti artist, Sooloartist, Pop

Hunt on Põlvamaalt pärit laulja, kes sai laiemalt tuntuks 2018. aastal, kui sündis suvehitt „Suvi on käes.” „Luuletusi olin kirjutanud juba pikemat aega, hiljem hakkasin sõnadele biite juurde panema.” Kuigi paljud peavad teda räppariks, teeb ta enda sõnul siiski peavoolu popmuusikat.

„Mu muusika üks edu võti on see, et ma kirjutan sellest, mida ma kogenud olen, aga mis on hingelähedane ka paljudele teistele,” märgib ta. „Inimesed tunnevad mu muusikas ennast ära. Ma räägin elust ja kogemustest, mis alati pole ehk kõige meeldivamad – see läheb inimestele korda.“ „„Hetked“ on laul, mis on paljudele hinge läinud ja mulle endale ka ehk rohkem kui teised.“

Artistinime valis mees oma lemmiku looma järgi ning näeb ka endas hundi iseloomujooni. „Kodu lähedalt ma ei murra,” jääb ta üldsõnaliseks. Esimene kontsert oli 2018.a. räppar Reketi soojendajana.

17.novembril 2022 ilmus Hunt 16-looline album „Nostalgia”. Produktsioon Asko-Romé Altsoo, sõnad Andrus Muld. Helikandja lood on kõik ka singlitena ilmavalgust näinud. Vanim lugu „Shooters” tuli välja 10.detsembril 2018. 2019.a. lugudest kõlavad „Tantsumaan“, „Vaidlus“, „Suvi“. Kolm lugu esitatakse koos Lauraga (Laura Aidla) – „Kehakeel“, „Coca-Cola“ ja „Miniseelik“. 2021.aasta lugudest on esindatud „Hetked”, „Hormoonid” ja „Eestlane“. 2022 hitid plaadil „Nostalgia”, „Inimene“, „Vabadus“ ja „Lõvi süda”.

16.detsembril avaldas Hunt singli "Mälestused". Viis ja sõnad - Andrus Muld aka Hunt, produktsioon Asko-Romé Altsoo. Lüürikavideo tuli Yuotube'i üles 21.detsembril.

Hunt avaldas 9.veebruaril 2023 singli "Legendid".

Veebruaris 2023 avas Hunt ametliku kodulehe https://muusikhunt.eu/

16.märtsil andis Hunt välja loo "Milleenium". Produktsioon ja lüürikavideo - Asko-Romé Altsoo.

27.märtsil toimus Kadrioru lossis Kuldne Plaat 2023 auhinnagala, kus Hunt võitis kategooriates "Aasta Meesartist 2023" ja "Aasta Album 2023".

28.aprillil andis Hunt välja loo "Opelimees". Produktsioon ja lüürikavideo - Asko-Romé Altsoo. Vokaal - Andrus Muld, Margit Margusson (ansamblist Push Up), Kätlin Vaher, R.S.

Tre.ee Kontserdid korraldasid neljal õhtul Suvealguse Festivali Summerfest. Laval olid ansambli 20. juubeli eksklusiivse erikontserdiga Nexus, oma bändiga tagasi rokilainel Tanel Padar ja rahva lemmik Hunt. 2.juunil esineti Raplas, 3.juunil Viljandis, 9.juuni Põlvas ja 10.juuni Kadrinas.

22.juunil avaldas Hunt loo "Suhkur". 22.juunil esinesid Nexus, Terminaator, Hellad Velled, Hunt ja Renate Kose lauluväljalkul üritusel Kose Jaanituli 2023.

18.juulil tulid Andrus Muld aka Hunt ja Rauno Jyrise välja ühislooga "Suvesangar", mille sõnumiks on "Elämä on laiffi!" Muusikavideo tegid Alex Kuusela ja Asko-Romé Altsoo.

2023 aasta suvel andis HUNT 94 laivi ja läbis selleks 42 000 km. Viimane esinemine toimus 26.augustil Muinastulede ööl Haven Kakumäel.

26.oktoobril andis Hunt välja uue loo "Maailm" koos videoga. Sõnad - Andrus Muld aka Hunt. Produktsioon ja video - Asko-Romé Altsoo. 13.novembril tuli Spotify'ssse 1 minuti pikkune lugu "Heldur".

Novembri lõpus on tulemas HUNT uus album ja uus lugu "Neoon".

Faktid

Artistinimi: Hunt
Kodanikunimi: Andrus Muld
Sünniaeg: 23.märts 1987
Pärit: Põlvamaa, Mustajõe küla
Pikkus: 204 cm

Väljaspool muusikamaailma peab ta end üpris spirituaalseks inimeseks. Ta naudib elulugude ja psühholoogiaraamatute lugemist, joogat, sporti ning looduses jalutamist. Kuna ta elab maal, siis on just loodus tema suureks sõbraks.

Muud huvitavat

Seotud videod

Hunt feat Push Up - Opelimees
Hunt feat Push Up - Opelimees

Artist: Hunt feat Push Up

Lugu: Opelimees

Aasta: 2023

Hunt x Jyrise - Suvesangar
Hunt x Jyrise - Suvesangar

Artist: Hunt x Jyrise

Lugu: Suvesangar

Aasta: 2023

Hunt - Maailm
Hunt - Maailm

Artist: Hunt

Lugu: Maailm

Aasta: 2023

Hunt - Inimene
Hunt - Inimene

Artist: Hunt

Lugu: Inimene

Album: Nostalgia

Aasta: 2022

Hunt - Mälestused
Hunt - Mälestused

Artist: Hunt

Lugu: Mälestused

Album: Nostalgia

Aasta: 2022

Hunt - Vabadus
Hunt - Vabadus

Artist: Hunt

Lugu: Vabadus

Album: Nostalgia

Aasta: 2022

Hunt - Nostalgia
Hunt - Nostalgia

Artist: Hunt

Lugu: Nostalgia

Album: Nostalgia

Aasta: 2022