Curly Strings

4.juulil esines Curly Strings Õllesummeril Nautimus jazzilaval.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 09.11.2014 - 20:10
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 04.07.2024 - 23:11
Eesti artist, Ansambel, Country

Curly Strings ehk Krussis Keeled on Eesti ansambel, kuhu kuuluvad neli head sõpra - Eeva Talsi, Villu Talsi, Peeter Priks ja Taavet Niller. Neli omapärast isiksust ja head sõpra olid erinevates projektides juba aastaid koos musitseerinud, nüüd ühendati jõud ja loodi oma unistuste bändi. Selles kollektiivis ammutatakse inspiratsiooni kõigest võimalikust ning loomingu teostamisel puuduvad piirid. Villu Talsi sõnul teevad nad nii Ameerika bluegrass lugusid kui ka oma lugusid ning kõige menukamad hitid on kirjutanud Eva Talsi.

"Me saime kokku tegelikult juba 2011 aastal, kui astusime Viljandi Kultuuriakadeemiasse õppima. Meil oli kõigil huvi bluegrass muusika vastu. Meie idee oli see, et me ei taha tulla välja enne, kui meil on see asi selge ja me tegime salaja aasta aega enne proovi," rääkis bändi liige Jalmar Vabarna.

Algul mängiti instrumentaalmuusikat ent hiljem lisandus laulmine. Esimese aasta veedeti prooviruumi seinte vahel. Esimese loona valmis 4.veebruaril 2013 "Üle ilma", mille sõnad kirjutas Aapo Ilves. 30.juulil 2013 tuldi välja teise looga "Maailm heliseb", mille video lavastas Heli Luik. Aprilliks 2014 valmis 12-looline elurõõmust pakatav album "Üle ilma". Curly Stringsi plaadiesitluskontsert toimus Viljandi pärimusmuusika aidas 19.04.2014.

Loole "Kättemaks" valmis muusikavideo, mille lavastas taas Heli Luik. Muusika pärines Eeva Talsi ja sõnad Jaan Tätte sulest. Järgmiseks singliks oli 26.mail "Kauges külas", mille muusika kirjutas bändi laulja Eeva Talsi, sõnad aga luuletaja Krstiina Ehin. 11.septembril 2014 tuli soundcloudi üles lugu "Laul sõbrale".

Oktoobri lõpus käidi tuuril Belgias, kus anti ühe nädala jooksul viis kontserti.

Eeva Talsi ja Mari Jürjens olid üksteise esimesed sõbrad. Nüüd kirjutasid nad koos laulu "Teispool nurme", mis avaldati 20.detsembril 2014. "Mul oli ammu suur soov Mariga üks tore laul luua. Tahtsin meenutada neid aegu, mil Mariga koos muusikakoolis käisime ja kahekesi viiulit mängisime," rääkis Curly Stringsi laulumeister Eeva Talsi.

30.detsembril kuulutati Curly Stringsi "Kauges külas" R2 Aastahitiks. Bändi laulja Eva Talsi kinnitas otse-eetris R2-le antud intervjuus, et süda puperdas tal edetabeli viimast kümmet laulu kuulates ikka kõvasti ning ta väga lootis, et võit tuleb ikka neile.

15.jaanuaril 2015 esines bänd Nordea Kontserdimajas Eesti Muusikaauhinnad 2015 auhinnatseremoonial, kust viidi koju neli trofeed - Aasta ansambel, Aasta parim laul, Aasta debüütalbum, Aasta album.

Curly Stringsi ja Mari Jürjensi ühine kontserttuur "Kohe näha, et vanad sõbrad..." toimus 2015. aasta veebruaris viies kontserdimajas üle Eesti. Kontserdil kuulis nii Mari Jürjensi kui Curly Strings uuemaid ja vanemaid lugusid.

17.märtsil 2015 anti välja Eeti Esitajate Liidu, Eesti Autorite Ühingu ja NCB Eesti kogutud faktiliste andmete alusel popmuusikaauhind Kuldne Plaat. Curly Strings plaat "Üle ilma" võitis aasta albumi kategoorias. Ansambel võitis veel, aasta ansambli ja aasta uustulnuk auhinnad.

Tallinn Music Week raames astuti 27.märtsil üles Rock Cafes ja 28.märtsil Telliskivi 60A vaba laval. 11.juunil 2015 esinetakse kontserdisarjas Kaunid Kontserdid Käsmus 2015.

8.mail 2015 avaldasid Silver Sepp ja Curly Strings ühisloo “Mis meiega on?”. Sõnad kirjutas Kristiina Ehin ning lugu on pühendatud filmile “Supilinna Salaselts”.

15.juunil jõudis poodidesse müügile Curly Stringsi uus lühiplaat "Elumäng", millel kõlab 6 lugu. Nimilugu tuli raadiosinglina 4.juunil.

Curly Strings andis 15.juulil Tartu lauluväljakul eksklusiivse kontserdi, mille käigus salvestati muusikavideo loole “Kauges külas”. 18.juulil astuti üles Positivus Festivalil Tallinn Music Weeki/Palladiumi laval.

Curly Strings jäädvustas 1.juulil Tartumaal Tammistu mõisa küünis oma parimad palad tele-eetri jaoks. "ETV live: Curly Strings" oli eetris 20.augustil 2015. Saate režissöör oli Anna Stepanova, juhtoperaator Raul Priks, produtsendid Kadi Priske ja Mart Normet.

2.detsembril 2015 tuli bändilt singel "Muu ei loe", mis salvesatud Nashvilles. Muusikavideo salvestas Chris Ranker.

2.veebruaril 2016 tuli Curly Strings välja videoga akustilisele versioonile loost "Miraaž", mis filmiti Taavet Nilleri kodus Viljandi Vibesi sessioonil.

Curly Strings on saanud valmis muusikavideo uuele singlile “Hommik”. Klippi saab alates 1.märtsist vaadata vaid TV3 Play lehelt ning 8.märtsist YouTube’ist.

Eva Talsi sooloalbum "Vähemalt täna" ilmus luuletaja Juhan Aru tekstidele 25.märtsi 2016. Talsi ja Aru alustasid koostööd möödunud aasta augustis. Esitluskontserdid olid Tallinnas, Tartus ja Viljandis 25,26 ja 27.märtsil. Curly Strings esines Tallinn Music Week raames 1.aprillil 2016 Rock Cafe's.

5.-7. maini toimus Hollandis Euroopa suurim bluegrassfestival EWOB (European World of Bluegrass), kus Curly Strings võitis kolmest auhinnast kaks: Liz Meyeri eripreemia ning peavõit – Euroopa Bluegrassi auhind.

8.-14.augustil toimus Curly Stringsi suvetuur, kus üllatusi pakuti mitmetes erilistes paikades, näiteks Viitina järve ääres, Kirsi talu hoovis, Orjaku sadamas ja mujalgi.

2016 septembris andis Curly Stringsi Jaapanis välja ülimenuka albumi "Üle ilma". Plaadi ilmumine viis Curly Stringsi Jaapanisse esimesele bändi tutvustavale tuurile. "Meie muusika sobis hästi sinna ja neile see väga meeldis ka," kiitis Talsi, kelle sõnul on jaapanlased head kuulajad.

Curly Stringsi koosseisus ei jätka sügisest enam Jalmar Vabarna, värske liikmena hakkab bändis mängima kitarri Jaan Jaago, kes on Eeva, Villu ja Taavetiga alates 2008. aastast erinevates koosseisudes juba mänginud.

Ansambel on andnud kontserte Jaapanis ning loonud uut muusikat järgmise kauamängiva jaoks. Nüüd on aeg teha mõnedele paladele publikuproov ja loomulikult tuleb sisse õnnistada ka bändi uus kitarrist Jaan Jaago. "Oleme väga elevil, tahaks juba Jaaniga loodud uusi lugusid fännidega jagada," kommenteerib ansambli solist Eeva Talsi.

Curly Strings osales veebruaris Kansas Citys mainekal esitlusfestivalil Folk Alliance International.

Curly Strings avaldas 31.mail 2017 singli “Hoolima”, mis salvestati aprilli lõpus Tartus, Clockwork stuudios. Lugu räägib hoolimisest mitmel tasandil. "Leian, et väga tähtis on väärtustada lisaks keskkonnale ja teistele inimestele ka iseennast, osata end hoida ja oluliseks pidada," kommenteeris teost ansambli solist ja viisi looja Eeva Talsi. Sõnade autoriks on Aapo Ilves.

6.juulil tuli välja singel "Miks sa murrad mind". Viisi ja sõnade autor on Eeva Talsi, salvestatud on lugu aga Studio Berxetas Hispaanias Dani Castelari poolt. Loo on produtseerinud Casey Driessen, mixinud Dani Castelar. Muusikavideo režissöör on Madis Reimund.

27.juulil ilmus album “Hoolima”, mis oli esmalt saadaval Viljandi Pärimusmuusika Festivalil. 31.juulist alates oli "Hoolima" saadaval plaadipoodides üle Eesti. Samas tuli bändilt välja ka uus singel “Aastapäev”. See lugu on Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale mõeldes kirjutatud ning kannab endas edasi koosolemise ning tähistamise rõõmu ja elevust.

Curly Strings tiirutas augustikuus mööda Eestimaad ringi, andes plaadiesitlustuuri raames 10 kontserti. Esitusele tulid kõik lood uuelt plaadilt, kuid loomulikult ka vanad head kõigile tuntud palad.

22.septembril tulid Martin Müller ja Villu Talsi välja albumiga “Sepa Juliusega jahil”, kus mängivad lõõts ja mandoliin ning kõlab “Mets mühiseb”. Plaat, mille siirus lööb kõigepealt tummaks ning seejärel kutsub kaasa laulma ning tantsima.

Curly Strings avalikustas 1.oktoobril, rahvusvahelisel muusikapäeval, uue instrumentaalloo “Turia masurka”, mille sees on põimunud kaks meloodiat ja nende autoriteks on Villu Talsi ja Taavet Niller.

6.oktoobril jagatud Etnokulpide galal võitis Curly Strings Parima uusfolkartisti tiitli. Ehe pärimusmuusika auhinna ja Parim debüütplaadi auhinna võitsid Martin Müller ja Villu Talsi albumiga "Sepa Juliusega jahil".

Curly Strings teatas sotsiaalmeedias: “Ühel maagilisel septembrikuu õhtul, kui taevas helendas täiskuu, filmisime Peipsi järve ääres muusikavideo uuele singlile “KUU”. Jaanus Tepomees lavastatud video avaldati 7.detsembril.

20.–29.detsmbrini 2017 toimusid Curly Strings ja Estonian Voices jõulukontserdid, kus tulid esitusele mõlema ansambli suurimad hitid ning muidugi sekka parimad talve – ja jõululood. Curly Voicesi nime all valminud koostöölugu kannab pealkirja "Mul on hea". Laulu autoriteks on Eeva Talsi, Kadri Voorand ja Jaan Pehk.

Ansambel Curly Strings asus omapärasele tuurile - kõik nende bändi liikmed saavad 2018 aastal 30-aastaseks ning selle raames andsid nad 30 kontserdi väikestes Eesti külades, kus muidu väga kontserte ei anta. Kontserttuur "Curly Strings 30" algas 15.juulil kontserdiga Südamemuusika festivalil Roosiku külas Võrumaal. 19.augustil esineti Tallinna lauluväljakul EV100 üleilmse üheslaulmise üritusel.

29.septembril sündis Jaan Jaago ja Adeele Sepp pisitütar Salmeli Jaago. 28.detsembril sündis Eeva ja Villu perre pisitütar Lilli Talsi.

Valentinipäeval, 14.vebruaril, andis ansambel Curly Strings välja uue loo "Sõbrad, mu kallid", mida saadab ka muusikavideo. Ansambli solist Eeva Talsi selgitas, et loo "Sõbrad, mu kallid" sõnad kirjutas luuletaja Leelo Tungal. "Leeloga tutvusime eelmisel aastal, kui salvestasime Curlydega Lotte uue filmi jaoks lõpulaulu," sõnas ta ja lisas, et sealt tuli ka mõte uue meloodiaga tema poole pöörduda. "Värske laulutekst meeldis mulle kohe, kui seda nägin."

Curly Strings rõkkas ja rõõmustas 1.mail Tallinnas Estonia kontserdisaalis, 3.mail Pärnu kontserdimajas ja 4.mail Tartus Vanemuise kontserdimajas. Ansambliga koos olid laval sümfooniaorkester ning abikäe ulatasid eesti parimad orkestriseademeistrid Tauno Aints, Tõnu Kõrvits, Rasmus Puur ja Arno Tamm.

Curly Strings esines 22.juunil Tartu juubelilaulupeo peakontserdi järel.

Curly Stringsil ilmus 1. detsembril esimene live-album album "Sümfooniline Curly Strings". Plaadil on muusika, mis salvestati elavas esituses 2019. aasta maikuus kolmel kontserdil Tallinnas, Tartus ja Pärnus koos üle-eestilise noorte sümfooniaorkestriga. Plaadil on kokku 14 lugu, mis kõik pärinevad bändi eelnevatelt albumitelt. Arranžeeringud on teinud hinnatud Eesti heliloojad ja muusikud Tauno Aints, Tõnis Kõrvits, Tõnu Kõrvits, Rasmus Puur ning Arno Tamm.

2020 aasta 15.jaanuaril avaldati Jalmar Vabarna loodud pala “Muu ei loe”, millele kirjutas sõnad Aapo Ilves ning seadis orkestrile Rasmus Puur.

Ansamblil Curly Strings ilmus 25.märtsil videosingel “Mind nad kätte ei saa”, mille sõnade autorid on Kristiina Ehin ja tema ema Ly Seppel. Eeva Talsi selgitas loo sõnumit: “See laul on minule väga kallis, sest see räägib minu vanaisast, kelle nimi oli Aksel ja kes läks 1949. aasta 25. märtsi hommikul hobusega veskile. Kui ta hakkas veskilt tagasi tulema, siis naabrimees jooksis talle vastu ja hoiatas teda, et ta koju ei läheks – sõdurid ootavad ning tema ema ja vend on juba ära viidud. See oli päev, kui toimus küüditamine ja üle 20 000 eestlase viidi vastu tahtmist kodust ära, Siberisse. Minu vanaisa oli sel päeval 22-aastane ja ta otsustas põgeneda. See tal õnnestus. Laulu refräänis on koht, kus ta saadab oma hobuse kodu poole, sellepärast et hobusevankris on tangu- ja jahukotid ja ta ei saa neid kaasa võtta. Ta ütleb oma hobusele hüvasti ning põgeneb üle rabade. Teda ei saada kätte. Loo nimeks saigi “Mind nad kätte ei saa”.”

Curly Strings valmistas koos sõpradega pikalt ette heategevuslikku albumit, mille avaldasid lastele mõeldud laulu- ja värvimisraamatu kujul, kus on kaasas ka CD-plaat. Albumi nimeks on "Lastele" ning see ilmus digitaalselt 29. mail ja füüsilisel kujul 5. juunil. Kogu albumi müügitulu annetatakse MTÜle Laste ja Noorte Kriisiprogramm. 10.mail andis ansambel albumilt välja topeltsingli "Pillimeeste laul" / "Meie pere pesulaul" ning koos albumiga videosingel "Annan käe".

Albumi ilmumist ja projekti edukat lõppu tähistatakse neljanda ning viimase singliga sellelt albumilt, mis kannab pealkirja “Lähme Saaremaale”. Seda lugu esitab Curly Strings koos loo autorite Mari Kalkuni ning tema tütre Linda Tatsiga. Pala sündis inspireerituna sellest, kuidas Mari ja Linda perega ühel suvel Saaremaal käisid ning Linda seal ujumise ära õppis. Tagasi Võrumaa koju jõudes sündis see laul koos nende sõnadega Lindal justkui iseenesest. See helge mälestus kumab rõõmsalt ka praegusel ajal lugu kuulates kenasti läbi ning Curly Strings ja Mari ning Linda soovivad kõigile eestimaalastele, et ka sel suvel koguksite kodumaa kauneid paiku külastades sama ilusaid mälestusi!

Curly Strings ja nublu avaldasid 30.novembril koostöösingli "Olge terved, tütrekesed!", mis kasvas välja suvisest koostööst, mil muusikud Illiku laiul ning Pärnus akustiliste kontsertidega üles astusid. "Olge terved, tütrekesed!" muusikavideole lõi animatsiooni Josh Twist.

5.veebruaril 2021 esitles Curly Strings uut lugu "Taevas seab riidu". Otse-eetris kõlas lugu külalisena Eesti Laulu poolfinaalis 20.veebruaril Saku Suurhallis.

Curly Strings avaldas 16.aprillil uue loo "Kannan kaasas kalleid". Bändi solisti Eeva Talsi sõnul räägib laul ühest kujuteldavast peost, kuhu on kutsutud kõik neile kallid inimesed. "Igaühel meist on suguvõsas isemoodi värvikaid tegelasi ja hoolimata sellest, et me praegu kohtuda ei saa, kanname neid alati oma südames kaasas."

14.mail ilmunud 12-loolise Curly Strings uue albumi esitlustuuril "Pidu meis eneses" anti juunis 9 kontserti.

Curly Strings andis 1.juulil välja uue muusikavideo loole “Ei vaja maailm”, mis on kolmas singel kevadel ilmunud plaadilt “Pidu meis eneses”. Suviselt soe video kostitab vaatajat huumoriga ja tegijad lubavad, et saab kaasa laulda ja tantsida. Videos astuvad üles armastatud näitlejad Mari Jürjens, Priit Võigemast, Kaspar Velberg ja Argo Aadli, kes kehastuvad ümber meile juba tuttavaks saanud ansambli Curly Strings liikmeteks. Video režissöör on Mikk Jürjens, operaator Ants Tammik, grimmeerija Kelli Neitsov, kostüümikunstnik Anni Lindal ja produtsent Heli Luik. Video režissöör Mikk Jürjens sõnas, et nagu räägib Curly Stringsi lugu sellest, kuidas maailm ei vaja ühte kurba laulu juurde, jõudis meeskond arusaamale, et ega ühte kurba muusikavideot ka juurde pole vaja. “Seisime võttepäeval silmitsi meeletu kuumuse ja rohke naeruga, aga saime neist mõlemast võitu ja loodetavasti mõjub see väike video piisavalt tõsiselt, et ajada hetkel kui mitte naerma, siis vähemalt muigama!”

Eesti pärimusmuusika keskuses anti 8.oktoobril aasta parima pärimusmuusika albumi Etnokulp, mille pälvis Curly Strings kauamängiva “Pidu meis eneses” eest. Singlit “Unetu öö” esitleti 15.oktoobril. Muusikavideo režissööriks oli Marika Palm.

21.novembril esitati teleaates "Hommik Anuga" uuelt plaadilt lugu "Lõpp". "Lõpp" on Doris Kareva luuletus, millele Eeva Talsi tegi meloodia.

25.novembril tuli müügile Curly Strings tänavuse topeltalbumi teine osa “Rahu meis eneses”, millele jõudis üheksa laulu. Ansambli laulja Eeva Talsi sõnul on uuel albumil lood, mille juurde saab alati tagasi pöörduda. "Neis lugudes on väga palju elujaatust, isegi kui teemad on rasked ja ebamugavad. See on ausaim ja sügavaim jagamine kui eales varem." Teemade hulka kuuluvad näiteks alkoholilembus, perevägivald ning küüditamine – neid keerulisi lugusid ümbritseb aga rahu otsimise ja leidmise motiiv. Muusikaliselt teevad albumil kaasa ka mitmed külalised, nagu Estonian Voices, Duo Ruut, Marko Mägi ja Tõnu Tubli. Tekstide autoriteks on Eeva Talsi, Marge Niller, Doris Kareva, Kristiina Ehin ja Ly Seppel-Ehin, Aapo Ilves ning Jaan Jaago.

Jaapani turneelt naasnud Curly Strings avaldas 14.detsembril muusikavideoga loo "Lõpp". Tegemist on teise singliga nende hiljuti ilmunud albumilt "Rahu meis eneses".

7.mail esines ansambel TMW raames Narvas Vabal Laval ning 8.mail anti Emadepäeva kontsert Narva Vaba Loome Keskuses.

Curly Strings “Kannan kaasas kalleid” oli nomineeritud katekooriates Parim lugu ja Prim ansambel Pärimusmuusika lõikuspeol 7. oktoobril Viljandi Pärimusmuusika Aidas ning auhinnagalat sai näha ETV eetris 9. oktoobril.

Curly Strings teatas 28.veebruaril 2023 sotsiaalmeedias, et bändi ridadest lahkub kitarrist Jaan Jaago, kelle asemele astub Peeter Priks bändist Mandoterror. Peeter: “Rokki ja rolli peab igas bändis saama! Seega liitun ansambliga Curly Strings. Muusikuna näen ma seda uue leheküljena ja kindlasti ei loe ma seda diagonaalis läbi. Vaatame, mis saama hakkab ja usun, et tuleb tore sõit”.

18.mail avaldas Curly Strings värske pala "Õnn", mis räägib lähedaste olulisusest rasketest momentidest väljatulekul. Keelpillihelidel mänglev "Õnn" on marineeritud Curly Stringsi parimas mahlas, seigeldes mandoliini, kitarri ja kontrabassi kaasahaaravaid radu pidi. Omamoodi eriline on "Õnn" bändile ka seetõttu, et tegu on esimese uudisloomega, mis kirjutati koos värskeima liikme, kitarrist Peeter Priksiga. "Bändiga kokkukasvamine on maru lahe protsess olnud. Saime kohe alguses kliki, mille najalt oli julgem ka esimene ühine lugu käsile võtta. "Õnne" kirjutamise protsess oli minu jaoks vaieldamatult meeldejääv ja mõnusalt väljakutsuv. Nii pisidetailideni pole ma loo kirjutamisel ühegi oma teise bändiga varem läinud. Põnev ja arendav teekond oli, millest sündis ka midagi väga ilusat," rääkis Priks.

Eeva ja Villu Talsi poeg Johannes sündis 7.juunil.

13.augustil esines Villu Talsi Käsmus Viru folgil Rahvamajas.

25.augustil tähistas bänd oma ümmargust juubelit suure erikontserdiga Eesti Vabaõhumuuseumis. Ansambli kõrvalesinejatena astusid "Üle ilma" juubelikontserdil üles ka Nublu, Estonian Voices ja Airi Liiva Laulupesa lapsed. “Oleme seda sünnipäevakontserti pikalt oodanud, puhtalt juba seetõttu, et bändiga tehtule tagasi vaadata ja panna kokku äge muusikaline tervik, mis peegeldaks kümmet tegevusaastat. Kontserdil kõlavad nii meie kuulsamad lood kui ka uued, senikuulmata laulud ja pajatused,” lausus bändi solist Eeva Talsi.

6.aprillil 2024 esines Curly Strings TMW raames Võnge Festivali laval Telliskivi Loomelinnaku etenduskunstide majas Von Krahl.

4.juulil esines Curly Strings Õllesummeril Nautimus jazzilaval.

Faktid

Bändi kuuluvad:
Eeva Talsi (laul, viiul) - 17.12.1988
Villu Talsi (laul, mandoliin) - 28.09.1988
Taavet Niller (laul, kontrabass) - 13.07.1988
Peeter Priks (akustiline kitarr) – 03.11.1994

Lahkunud 2016 sügisel: Jalmar Vabarna (akustiline kitarr, laul) - 17.04.1987
Lahkunud 2023 veebruaris: Jaan Jaago (akustiline kitarr) – 28.10.1988

Muud huvitavat

Seotud videod

Curly Strings - Taevas seab riidu
Curly Strings - Taevas seab riidu

Artist: Curly Strings

Lugu: Taevas seab riidu

Aasta: 2021

Curly Strings - Kannan kaasas kalleid
Curly Strings - Kannan kaasas kalleid

Artist: Curly Strings

Lugu: Kannan kaasas kalleid

Album: Pidu meis eneses

Aasta: 2021

Curly Strings - Ei vaja maailm
Curly Strings - Ei vaja maailm

Artist: Curly Strings

Lugu: Ei vaja maailm

Album: Pidu meis eneses

Aasta: 2021

Curly Strings - Unetu öö
Curly Strings - Unetu öö

Artist: Curly Strings

Lugu: Unetu öö

Album: Rahu meis eneses

Aasta: 2021

Curly Strings - Lõpp
Curly Strings - Lõpp

Artist: Curly Strings

Lugu: Lõpp

Album: Rahu meis eneses

Aasta: 2021

Curly Strings - Mind nad kätte ei saa
Curly Strings - Mind nad kätte ei saa

Artist: Curly Strings

Lugu: Mind nad kätte ei saa

Aasta: 2020

Režissöör: Johannes Magnus Aule

Curly Strings // Mari Kalkun ja Linda Tatsi - Lähme Saaremaale
Curly Strings // Mari Kalkun ja Linda Tatsi - Lähme Saaremaale

Artist: Curly Strings // Mari Kalkun ja Linda Tatsi

Lugu: Lähme Saaremaale

Album: Lastele

Aasta: 2020

Režissöör: Silver Tõnisson

Curly Strings x nublu - Olge terved, tütrekesed!
Curly Strings x nublu - Olge terved, tütrekesed!

Artist: Curly Strings x nublu

Lugu: Olge terved, tütrekesed!

Aasta: 2020

Režissöör: Josh Twist (Aarto Hiiemaa)

Curly Strings - Sõbrad, mu kallid
Curly Strings - Sõbrad, mu kallid

Artist: Curly Strings

Lugu: Sõbrad, mu kallid

Aasta: 2019

Curly Strings - Miks sa murrad mind
Curly Strings - Miks sa murrad mind

Artist: Curly Strings

Lugu: Miks sa murrad mind

Album: Hoolima

Aasta: 2017

Režissöör: Madis Reimund

Curly Strings - Kuu
Curly Strings - Kuu

Artist: Curly Strings

Lugu: Kuu

Album: Hoolima

Aasta: 2017

Režissöör: Jaanus Tepomees

Curly Strings - Hommik
Curly Strings - Hommik

Artist: Curly Strings

Lugu: Hommik

Aasta: 2016

Režissöör: Tarvi Roos

Curly Strings - Kättemaks
Curly Strings - Kättemaks

Artist: Curly Strings

Lugu: Kättemaks

Album: Üle Ilma

Aasta: 2014

Režissöör: Heli Luik

Curly Strings - Maailm heliseb
Curly Strings - Maailm heliseb

Artist: Curly Strings

Lugu: Maailm heliseb

Album: Üle ilma

Aasta: 2013

Režissöör: Heli Luik