Nädala pilt: 42.nädal 2009Brittide talendishow “X-Factor” eelmise hooaja võitja, suurepärase häälega lauljatar Alexandra Burke pani kinni selle nädala UK singliedetabeli, lüües Robbie Williamsit ennast. Singliks on "Bad Boys" koos USA räppariga Flo Rida. Singli müüginumbrid olid 187 100.

Show “X-Factor” on brittidel üks igati õnnestunud show, tänu millele on esile kerkinud ridamisi uusi lauljaid, kes praegu terves maailmas ilma teevad, nagu näiteks Leona Lewis, Leon Jackson, Shayne Ward jpt.

Lauljataril on plaadileping USA firmaga Epic, mis kuulub Sonyle. Kavas on teha 5 plaati ning lauljatar teenib sellega 3,5 miljonit inglise naela ehk siis ca 80 miljonit Eesti Vabariigi krooni – uhhh – see on ikka täitsa palju raha...

Eelmise aasta jõulude ajal nautis Alexandra edetabeli edu Suurbritannias lauluga “Hallelujah” ja selle esitusega võlus ta ära miljonite fännide südamed.

Alexandra debüütalbumit "Overcome" on Suurbritannias oodata 19.oktoobril 2009, USAs peaks see müügile jõudma järgmise aasta alguses.

Koduleht: http://www.alexandraburkeofficial.com/