Nädala pilt: 05.nädal 2014

Within Temptation

Reedel tuli Within Temptation uus plaat "Hydra" Inglise plaadifirma Dramatico alt. Hydra on kreeka mütoloogiast pärit lohemadu, keda pole võimalik tappa, kui pea maha raiuda, kasvab asemele kaks uut. "Nagu meie – määramatu", naerab Within Temptation kitarrist ja lugudekirjutaja Robert Westerholt. "Mida veel? Hydra on meie uue albumi täpne kirjeldus, sest nagu koletis ise, räägib see meie muusika mitmest erinevast küljest. "

Plaadi esimeseks singliks oli "Paradise (What About Us?)", mis ilmus 27.septembril. Singlil ja loo videos lõi kaasa Soome metalliooperi diiva Tarja Turunen.

20.detsembril 2013 avaldati plaadi ühe käredaima loo "Dangerous" video. Loos osales endine Killswitch Engage laulja, metalcore sangar Howard Jones.

27.jaanuaril 2014 tuli kolmanda singli "Whole World Is Watching" video, milles laulis Dave Pirner bändist Soul Asylum.

31.jaanuaril 2014 ilmunud kümne looga ansambli kuuendal stuudioalbumil kuuleb külalisena lisaks USA hip-hop ikooni Xzibit loos "And We Run". Lood "Edge of the World" ja "Dog Days" näitavad bändi aeglast ja emotsionaalset poolt ning "Dangerous" ja "Tell Me Why" on karmima poole esindajad. Ilusa alguse annab plaadile eepiline "Let Us Burn".

Uue albumi "Hydra" kontsertturnee algab 20.veebruaril Hollandist Eindhovenist, 26.veebruaril esinetakse Helsinkis ja 4.märtsil Vilniuses.