Nädala pilt: 30.nädal 2021Billie Eilish avaldas sel reedel oma teise stuudioalbumi "Happier Than Ever", mis valmis taas tema venna Finnease abiga. Albumil on 16 lugu ning ühendab endas mitmeid erinevaid žanreid, avades uusi külgi Billie Eilishist kui artistist.

Õe-venna tandem asus uue albumi kallal tööle ajal, mil maailm läks lukku ja Billie Eilish rääkis avalikult oma depressioonist ning tundis end õnnelikumana kui kunagi varem. Artisti sõnul pole siiski tegemist tema debüütalbumi õnneliku vastandiga, "Happier Than Ever" on teistsugune õudusunenägu – pained, mis avalduvad läbi vaimse vägivalla, mürgiste jõustruktuuride, piinava kuulsuse ja usaldamatuse. Erinevalt debüütalbumist, mille sisu oli laulja sõnul peaaegu täielikult väljamõeldud, on uus album aus ja sisaldab lugusid peamiselt Eilishi enda ja tema lähedaste elust.

"Tahtsin teha ajatu plaadi, aga mis ei oleks ajatu ainult teiste inimeste arusaamade järgi, vaid ajatu ka minu enda jaoks. Mind inspireerisid paljud lapsepõlves armastatud ja veidi vanema generatsiooni artistid nagu Julie London, Frank Sinatra ja Peggy Lee," sõnas Eilish.

Plaadi nimiloo video avaldati albumiga samal päeval ning selle autoriks on Ellish ise.